מרפאת 'מיקוד' - ד"ר דקלה אנדר פוקס,  בשיתוף עם 'נעם'  מאושרת ע"י קופות החולים לאבחון קשב וריכוז ממוחשב לילדים ונוער עם מערכת NeuroTrax™ ולאבחון ירידה קוגניטיבית במבוגרים. 

מתי כדאי לערוך אבחון קשב ממוחשב מסובסד ע"י קופ"ח?

כהורים, אנחנו מכירים את הילדים שלנו וחווים אותם במסגרות החיים השונות - בבית, עם חברים, כשהם יושבים להכין שעורים או ללמוד למבחן. אנחנו יודעים מהן נקודות החוזק ונקודות החולשה שלהם ומתמודדים פעמים רבות עם השאלה - האם זה רק נראה לי או שאכן יש קשיים בקשב וריכוז?. למורים והגננות גם כן יש נקודת מבט חשובה, כוללת יותר - איפה הילד שלי עומד מבחינת רמת הקשב והריכוז שלו ביחס לקבוצת השווים. פעמים רבות השאלה הזו תגיע מהצוות החינוכי שידרוש בירור המשך. ואולי השאלה החשובה ביותר - האם הקשיים בקשב מפריעים לילד שלי לתפקד בצורה מיטבית? כאשר השאלות הללו עולות, ולפני שנכנסים להוצאות גבוהות, כדאי להתחיל מעריכת אבחון קשב ממוחשב מסובסד ע"י קופ"ח - כדי לקבל מיפוי של רמת תפקודי הקשב, הזיכרון, מהירות העיבוד והתפקודים הניהוליים - ביחס למגדר, גיל ושנות לימוד. האבחון יתן לנו תמונה מהימנה - האם יש להמשיך ולבחון מעבר, לשקול אבחון נוירולוגי, טיפול רגשי או טיפול תרופתי, טיפול אימוני או הדרכת הורים, שינוי בתזונה או הוראה מתקנת... במרפאת 'מיקוד' אנו עורכים את אבחון הקשב הממוחשב בסבסוד קופ"ח.

לחברי 'מכבי שלי' רק ב 23 ש"ח, ל'כללית פליטנום' 50 ש"ח, ל'כללית מושלם' 220 ש"ח. כמובן שגם ניתן לערוך את האבחון באופן פרטי. מחירו ללא סבסוד - 400 ש"ח.

לאחר האבחון - תקבלו דו"ח מפורט ותפגשו עם ד"ר אנדר פוקס לקבלת הסבר על הממצאים וחשיבה משותפת על המשך התהליך. זמינות תורים גבוהה במרפאה היפה שלנו בכפר סבא, חניה בשפע חינם במקום.

השירות מסובסד ע"י הביטוח המשלים של קופ"ח כללית וקופ"ח 'מכבי'.

מרפאת מיקוד הנה המרפאה היחידה בארץ בה אבחון זה מסובסד ע"י הביטוחים המשלימים.

NeuroTrax™ בודקת כישורי קשב, ריכוז וזיכרון בהשוואה לנורמת הגיל. התוכנה יעילה ביותר לצורך:
• אבחון ראשוני של בעיות קשב ריכוז וזיכרון אצל ילדים.
• אבחון ירידה קוגניטיבית ראשונית אצל מבוגרים.
• הערכת מצב קוגניטיבי כתוצאה ממחלה או תאונה (שבץ מוחי, פגיעת ראש וכד')

יתרונות האבחון הממוחשב NeuroTrax
™:

הערכה קוגניטיבית נרחבת הכוללת מיומנויות רבות כולל קשב, ריכוז, זיכרון, אימפולסיביות, היבטים מוטוריים ועוד – ברמה נרחבת בהרבה מרוב מערכות האבחון הממוחשבות הנמצאות היום בשימוש מסחרי.

מבוססת על נורמות ישראליות המתייחסות לגיל ורמת השכלה.

התוכנה מוגשת במספר שפות, כולל עברית, רוסית וערבית.

אופן העברת האבחון פשוט ונוח. הוראות ברורות והדרגתיות.

המערכת מפיקה דו"ח מיידי וברור, המציג את ביצועיו של הנבדק בתחומים הקוגניטיביים השונים. הדו"ח יכול להוות בסיס לתוכנית עבודה בהתאם לנקודות החוזק והחולשה של המטופל.

המערכת הינה מהמובילות בעולם בתחום ההערכה הקוגניטיבית והערכת קשב וריכוז ונעשה בה שימוש רחב ברחבי העולם (בתי חולים, מרפאות זיכרון, רופאים , פסיכולוגים ועוד..).
 

מערכת NeuroTrax™ אושרה על ידי הרופא הראשי של "כללית מושלם" לשילוב בשירותי השב"ן,  ועל ידי מנהל תחום התפתחות הילד במכבי לשיתוף בשב"ן, עם שיעורי ההשתתפות על פי רבדים. 

מרפאת מיקוד

מרפאת קשב, ריכוז וזיכרון רב תחומית

לילדים, נוער, מבוגרים והגיל השלישי

החרושת 18 קומה 1 רמת השרון

  • מיקוד - מרפאת קשב ריכוז וזיכרון
צרו קשר, אנחנו כאן בשבילכם                  https://mikud-zikaron.com                    החרושת 18 קומה 1 רמת השרון
מיקוד, מרפאת קשב רכוז וזיכרון, adhd, mci, חדר כושר למוח, מרפאת זיכרון

© 2018 מרפאת מיקוד- ד"ר דקלה אנדר פוקס