מרפאת מיקוד הנה מרפאה רב- מקצועית לאבחון וטיפול באתגרי קשב וריכוז - בילדים, נוער ומבוגרים. 

במרפאת מיקוד אנו מלווים אתכם יד ביד בכל התהליך - החל מראיון אינטייק טלפוני קצר עם ד"ר אנדר פוקס, דרך התאמת האבחון הנדרש (אבחון נוירולוגי / פסיכודידקטי / פסיכולוגי / אבחון קשב ממוחשב) ועריכתו ע"י צוות המרפאה המומחה בתחומו. איש המקצוע המאבחן הנו 'מנהל התיק' (Case Manager) של המטופל ומשפחתו ומלווה אתכם בכל תהליך יישום המלצות האבחון ובניית תוכנית טיפול ומעקב - בשיתוף עם הצוות הרב מקצועי של המרפאה.

אנשי מקצוע מובילים בתחומם, זמינות תורים גבוהה, הסדרים עם הביטוחים הפרטיים, מיקום נגיש ונוח.

צרו קשר לפרטים נוספים

רוצים להכיר את הצוות שלנו? הקליקו כאן או על אחד מאנשי הצוות


 

 

 

  • תהליך אבחון קשב וריכוז מתחיל בד"כ בתחושה עמומה של ההורים שלילד/ה קשיים בקשב, או בהפניה מבית הספר לבירור. במרפאת 'מיקוד' אנו מתחילים מראיון אינטייק טלפוני קצר על מנת להבין ולמקד את הצורך, התאמת האבחון הנדרש ויישומו, יישום המלצות האבחון במרפאה בצוות רב מקצועי לפי הצורך, הדרכות הורים ומעקב. הטיפול בליווי Case Manager המרכז את הטיפול בילד ונמצא בקשר רציף עם ההורים.

אבחון הקשב הממוחשב במרפאת מיקוד מסובסד ע"י קופות החולים, זמינות תורים גבוהה לנוירולוג ילדים ולאבחון פסיכודידקטי, צוות מקצועי מומחה בתחומו ושירות מצוין.

אבחון קשב ממוחשב - נוירוטרקס (מיינדסטרימז בעבר) NeuroTrax

מתי כדאי לערוך אבחון קשב ממוחשב מסובסד ע"י קופ"ח? כהורים, אנחנו מכירים את הילדים שלנו וחווים אותם במסגרות החיים השונות - בבית, עם חברים, כשהם יושבים להכין שעורים או ללמוד למבחן. אנחנו יודעים מהן נקודות החוזק ונקודות החולשה שלהם ומתמודדים פעמים רבות עם השאלה - האם זה רק נראה לי או שאכן יש קשיים בקשב וריכוז?.

למורים והגננות גם כן יש נקודת מבט חשובה, כוללת יותר - איפה הילד שלי עומד מבחינת רמת הקשב והריכוז שלו ביחס לקבוצת השווים?. פעמים רבות השאלה הזו תגיע מהצוות החינוכי שידרוש בירור המשך. ואולי השאלה החשובה ביותר - האם הקשיים בקשב מפריעים לילד שלי לתפקד בצורה מיטבית? כאשר השאלות הללו עולות, ולפני שנכנסים להוצאות גבוהות, כדאי להתחיל מעריכת אבחון קשב ממוחשב מסובסד ע"י קופ"ח - כדי לקבל מיפוי של רמת תפקודי הקשב, הזיכרון, מהירות העיבוד והתפקודים הניהוליים - ביחס למגדר, גיל ושנות לימוד. האבחון יתן לנו תמונה מהימנה - האם יש להמשיך ולבחון מעבר, לשקול אבחון נוירולוגי, טיפול רגשי או טיפול תרופתי, טיפול אימוני או שינוי בהרגלים, שינוי בתזונה או הוראה מתקנת...

במרפאת 'מיקוד' אנו עורכים את אבחון הקשב הממוחשב בסבסוד קופ"ח.

לחברי 'מכבי שלי' רק ב 21 ש"ח, ל'כללית פליטנום' 50 ש"ח, ל'כללית מושלם' 220 ש"ח. כמובן שגם ניתן לערוך את האבחון באופן פרטי. מחירו ללא סבסוד - 400 ש"ח. לאחר האבחון - תקבלו דו"ח מפורט ותפגשו עם ד"ר אנדר פוקס לקבלת הסבר על הממצאים וחשיבה משותפת על המשך התהליך.

לתיאום אבחון קשב ממוחשב נוירוטרקס הקליקו כאן

איבחון קשב וריכוז

מרפאת מיקוד

מרפאת קשב, ריכוז וזיכרון רב תחומית

לילדים, נוער, מבוגרים והגיל השלישי

החרושת 18 קומה 1 רמת השרון

  • מיקוד - מרפאת קשב ריכוז וזיכרון
צרו קשר, אנחנו כאן בשבילכם                  https://mikud-zikaron.com                    החרושת 18 קומה 1 רמת השרון
מיקוד, מרפאת קשב רכוז וזיכרון, adhd, mci, חדר כושר למוח, מרפאת זיכרון

© 2018 מרפאת מיקוד- ד"ר דקלה אנדר פוקס