במרפאת 'מיקוד' מגוון טיפולים ואבחונים במחיר מסובסד לזכאים

  • אבחון קשב ממוחשב NeuroTrax - רק 23 ש"ח לחברי 'מכבי שלי'. 50ש"ח לחברי 'כללית פלטינום', 220 ש"ח לחברי 'כללית מושלם'. מחיר ללא סבסוד (מימון פרטי) - 400 ש"ח.

  • אבחון סטטוס קוגניטיבי ממוחשב למבוגרים - NeuroTrax - רק 23 ש"ח לחברי 'מכבי שלי'. 50ש"ח לחברי 'כללית פלטינום', 220 ש"ח לחברי 'כללית מושלם'. מחיר ללא סבסוד (מימון פרטי) - 400 ש"ח.

  • אבחון קשב ממוחשב MOXO - בהסדר עם 'פמי פרימיום' ו'B-Well'. מבדק ה-MOXO נמצא יעיל במדידת מדדים של קשב (Attentiveness), תזמון (Timeliness), אימפולסיביות (Impulsiveness) והיפר-ראקטיביות (Hyper-reactivity).
    בכדי להתמקד במשימה של המבדק, על הנבדק להתעלם ממסיחים חזותיים ושמיעתיים המופיעים במהלכו בדיוק כפי שמצופה להתמודד עם מסיחים אלו בחיים האמיתיים. גם במבדק הילדים לגילאי 6-12 וגם במבדק המבוגרים לגילאי 13-70 ישנים מסיחים חזותיים ושמיעתיים המופיעים בעומסים משתנים. מטרת העומס הינה לדמות כמה שיותר את חיי היום יום. המבדק מתבצע בשני שלבים - שלב ראשון ללא טיפול תרופתי, ושלב שני לאחר טיפול תרופתי.

  • מנוי ב'חדר הכושר למוח' מבית 'בריין טריין' - חברי 'מכבי שלי' יכולים לקבל החזר חלקי על מחיר המנוי. לבירורים צרו קשר עם 'בריין טריין' בטלפון: 09-7710036

  • טיפול פסיכולוגי לילדים לחברי 'כללית פלטינום', מתוך אתר הכללית: 'ניתן לקבל החזר על טיפול פסיכולוגי השווה ל 75% מההוצאה בפועל ועד לסכום של 108 ש"ח לטיפול בודד. לצורך קבלת החזר יש לשלוח חשבונית/קבלה מקורית למחלקת תביעות ת.ד 2265 בני ברק 5112201. בנוסף יש לשלוח את התעודה המקצועית של הפסיכולוגית. משך הטיפול כ 30 ימי עסקים.

  • מרפאת 'מיקוד' הנה מרפאת הסדר של 'פמי בריאות'. מבוטחים בחברות הביטוח הפרטיות, שספקית שרותי הרפואה שלהן היא 'פמי בריאות' זכאים, בהתאם להגדרות הפוליסה שלהם לטיפול פסיכולוגי, ריפוי בעיסוק, ביו פידבק, ייעוץ דיאטטי לתזונה נכונה, אבחון פסיכו-דידקטי - במחירי השתתפות עצמית בלבד. צרו קשר עם פמי לבדיקת זכאותכם. בטלפון: *6560 או 03-5688145   או באתר פמי:  http://femihealth.co.il

  • מרפאת 'מיקוד' הנה מרפאת הסדר של ביטוח 'מגדל' - B-WELL. מבוטחים הזכאים ע"פ הגדרות הפוליסה שלהם, זכאים לאבחון פסיכודידקטי, הוראה מתקנת וייעוץ דיאטני במחיר השתתפות עצמית בלבד. לבירור זכאותכם צרו קשר בטלפון *9899

מרפאת מיקוד

מרפאת קשב, ריכוז וזיכרון רב תחומית

לילדים, נוער, מבוגרים והגיל השלישי

החרושת 18 קומה 1 רמת השרון

  • מיקוד - מרפאת קשב ריכוז וזיכרון
צרו קשר, אנחנו כאן בשבילכם                  https://mikud-zikaron.com                    החרושת 18 קומה 1 רמת השרון
מיקוד, מרפאת קשב רכוז וזיכרון, adhd, mci, חדר כושר למוח, מרפאת זיכרון

© 2018 מרפאת מיקוד- ד"ר דקלה אנדר פוקס